Děláme, co nás baví - architektura a projekty pasivních domů  

Naší specializací a profesní láskou jsou již řadu let energeticky efektivní rodinné domy a moderní dřevostavby. Kombinujeme znalosti z projekční praxe, vědecko-výzkumné činnosti na ČVUT a z vlastních realizací staveb. Na prvním místě je pro nás kvalitně odvedená práce a dobrý vztah s klienty. 

Najdeme společná slova ..?

Našim cílem je být oporou a dobrým rádcem stavebníkům. Jsme tým, který se doplňuje, a tak můžeme nabídnout komplexní a racionální přistup. 


Ing. Michal Bureš, Ph.D.

Michal je autorizovaný inženýr. Kromě stavebně konstrukčního řešení projektuje také všechny technologie pro pasivní domy - vytápění, větrání, elektroinstalace, solární systémy. Téměř všechny stavební práce a postupy si mnohokrát vlastnoručně vyzkoušel, proto je oporou i jako odborný technický dozor staveb. 


Ing. Veronika Burešová

Veronika se zabývá energetickou optimalizací a  dalšími tepelně-technickými a energetickými souvislostmi budov. Kromě stavební části vypracovává průkazy energetické náročnosti nebo posudky pro dotační tituly. Koordinuje průběh projektu a komunikaci s úřady.


Stále se vzděláváme a aplikujeme nové poznatky, stejně jako se občas rádi vracíme k tradičním technologiím. Michal dále přednáší na konferencích, školeních a workshopech o pasivních domech a dřevostavbách.

Projektujeme především pasivní rodinné domy v Praze, Středních Čechách a okolí. Dřevostavby, zelené střechy, přírodní materiály, hliněné stavby, hliněné omítky, používáme CLT panely,  akumulační kamna na dřevo , Feng Shuj, fotovoltaika, tepelná čerpadla, využité dešťové vody.